Jestem
Edyta Sołek-Trojnar,
Twój dietetyk

Specjalista ds. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka
Mgr. inż Edyta Sołek-Trojnar – absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na kierunku Technologia Żywności i Żywienia Człowieka oraz Chemii na UMCS w Lublinie. Członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, dietoterapeutka.

Podejście do racjonalnego żywienia i indywidualnych porad dietetycznych opiera na szerokiej wiedzy zdobytej na studiach, stałym kształtowaniu umiejętności w oparciu o specjalistyczną literaturę, najświeższe wyniki badań naukowych. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje, tak aby lepiej zrozumieć i pomóc rozwiązywać problemy swoich pacjentów uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu dietetyki klinicznej i profilaktyki zdrowia.

„Zdrowie zaczyna się na talerzu”


Odżywianie i gotowanie są jej największymi pasjami. Opracowuje kreatywne propozycje, aby zaspokoić podniebienia najbardziej wymagającego smakosza, bazując na dostępnych w danej porze roku produktach jak i coraz bardziej powszechnych superfood. Udowadnia że zdrowe odżywianie może być smaczne, urozmaicone, łatwe i szybkie w przygotowaniu. Pokazuje że kluczem do zdrowia i szczupłej sylwetki jest racjonalne odżywianie odpowiednio dobrana aktywność fizyczna, prawidłowy sposób wypoczywania.

Jej celem jest nawiązanie i utrzymanie stałej relacji z Pacjentem, nauczenie zdrowego odżywiania. Szczególnie ważna jest dla niej motywacja i wspieranie pacjentów w dążeniu do postawionego celu. Skupia się na indywidualnym, holistycznym podejściu, pomaga w stopniowym powrocie do zdrowia.


Bezpłatne konsultacje

Analiza składu ciała.
Ogólny wywiad żywieniowy.
Zalecenia dietetyka.

WIĘCEJ


Dietoterapia

JAKOŚĆ i ILOŚĆ jedzenia są podstawowymi elementami wpływającymi na zdrowie.

WIĘCEJ


Szczegółowy wiwiad

Przeprowadzenie obszernego wywiadu żywieniowego – omówienie sposobu odżywiania,

WIĘCEJ


Program żywieniowy

Indywidualny, odpowiednio zbilansowany jadłospis
z rozpisanymi produktami.

WIĘCEJ

Najnowsze Posty

Catering Dietetyczny SPA Orkana