Dietoterapia - Dieta Spaorkana

Sposób ODŻYWIANIA ma ogromne znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu człowieka. JAKOŚĆ i ILOŚĆ jedzenia jest jednym z podstawowych elementów wpływających na zdrowie.

Gdy pojawi się jednostka chorobowa, kierujemy się do lekarza, słyszymy diagnozę, dostajemy plik recept i coraz częściej leki do końca życia.

Zazwyczaj to ZA MAŁO, samopoczucie jest coraz gorsze i pojawiają się kolejne problemy zdrowotne.

ROZWIĄZANIE PROBLEMU: DIETOTERAPIA

Dietoterapia jest NATURALNĄ METODĄ prowadzącą do powrotu do zdrowia, oraz minimalizującą objawy występujących chorób. Jej celem jest zatrzymanie i zapobieganie rozwojowi kolejnych zaburzeń zdrowotnych.
Poprzedzona szczegółową analizą – każdy pacjent jest indywidualną jednostką, po wywiadzie, interpretacji wyników badań i ocenie stanu zdrowia ułożymy zalecenia żywieniowe, które będą Twoim lekarstwem.
Świadoma zmiana sposobu odżywiania pozwala przywrócić ciało w stan równowagi. Poprzez holistyczne podejście osiągniesz z nami zadowalające efekty!Dietoterapia łączy w sobie wiele dziedzin. Na początku należy zrozumieć proces powstawania choroby. Następnie wprowadzić czynniki naprawcze – bardzo często jest to związane ze zmianą całego stylu życia.

Prawidłowy sposób odpoczywania, relaksu, regularnej aktywności fizycznej, prawidłowa ilość i jakość snu – są równie ważne jak odżywianie. Nauczymy Cię jak przygotowywać zdrowe potrawy, wybierać wartościowe produkty. Wykorzystywać naturalne substancje występujące w przyrodzie, zdrowe i smaczne jedzenie powinno stać się niezbędnym elementem w leczeniu i walce o zdrowie.

Jesteśmy otwarci na współpracę z lekarzami tak aby zwiększyć skuteczność wspólnych działań leczniczych.

Wiedza i doświadczenie pozwolą i na szybki powrót do zdrowia!

Zastosowania dietoterapii w chorobach autoimunologicznych – nadczynność, niedoczynność tarczycy, Hashimoto, Graves Basedow, reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenie jelit, SIBO, celiakia, toczeń, alergie, nietolerancje pokarmowe, zaburzona gospodarka cholesterolowa, cukrowa, insulinooporność, chorobach układu sercowo – naczyniwoego (miażdżyca, nadciśnienie) depresji, otyłości, przewlekłych infekcjach oraz chronicznym zmęczeniu.

Najnowsze Posty

Catering Dietetyczny SPA Orkana