Dieta pudełkowa Lublin - najczęstsze pytania

Główne pytania dotyczące Diety SPA Orkana

  • Koszt
  • Zamówienie
  • Czas abonamentu
  • Dostawa
  • Przerwa
  • Płatność
  • Dietetyk
  • Dieta próbna
Koszt

Ile to kosztuje?

Cena ustalana jest indywidualnie w przypadku każdej diety ponieważ mają na nią wpływ liczne czynniki, takie jak: kaloryczność, ilość nietolerancji pokarmowych, typ diety (czy jest bezglutenowa, beznabiałowa, wegetariańska), czy klient decyduje się na odbiór osobisty czy dowóz, na jak długi okres zdecyduje się wykupić abonament. Średnia cena waha się od 50 zł do 58 zł za pojedynczy zestaw.

Zamówienie

W jaki sposób mogę zamówić catering?

Przed dokonaniem zamówienia niezbędna jest konsultacja dietetyczna z naszym dietetykiem. Wizyta jest bezpłatna i nie zobowiązuje do złożenia zamówienia. Podczas wizyty dietetyk przeprowadzi z Panem/Panią dokładny wywiad żywieniowy, na podstawie którego zostanie ustalona kaloryczność oraz typ diety. Następnie dietetyk przekaże Pana/Pani kartę do koordynatora cateringu, który skontaktuje się z Panem/Panią i przedstawi ofertę. Jeżeli zdecyduje się Pan/Pani zamówić dietę, wówczas zajmiemy się wszystkimi formalnościami, a Państwo mogą następnego dnia spodziewać się pierwszej paczki.

Czas abonamentu

Na jaki okres mogę wykupić dostawy?

W przypadku naszego cateringu to Pan/Pani wybiera okres, w którym chce korzystać z naszej usługi. Warto zastanowić się nad nieco dłuższym okresem abonamentu, gdyż ma to wpływ na cenę pojedynczego zestawu.

Dostawa

W jakich godzinach dostarczane są diety?

Posiłki dowozimy między 17:00 a 22:00 przez cały tydzień.

Przerwa

Czy można zamrozić abonament np. gdy wypadnie mi wyjazd służbowy?

Oczywiście. Okres abonamentu wydłuża się wówczas o taką ilość dni na jaką został on zamrożony. Prosimy o informację o ewentualnym zamrożeniu przynajmniej dwa dni wcześniej.

Płatność

Jak wygląda płatność za catering?

Po zaakceptowaniu oferty, Koordynator prześle Panu/Pani fakturę przelewową, którą należy opłacić przed rozpoczęciem dostaw. Możliwa jest również płatność gotówką po ustaleniu tego wcześniej z Koordynatorem.

Dietetyk

Czy mogę zamówić dietę bez konsultacji z dietetykiem?

W przypadku naszej usługi nie ma takiej możliwości. W odróżnieniu od typowych “diet pudełkowych”, my przygotowujemy dla Państwa „catering dietetyczny”. Różnica między tymi pojęciami jest olbrzymia. Klienci często nie mają świadomości jaką kaloryczność powinni stosować, jakie składniki wymagałyby eliminacji czy też jakie badania powinni zrobić. Dietetyk jest w stanie pomóc w znalezieniu odpowiedzi na te i inne pytania. Podchodzimy do tematu bardzo poważnie, najważniejsze jest dla nas zdrowie Klienta. Poza tym w trakcie bezpłatnej konsultacji można wiele się dowiedzieć na temat swojego stanu zdrowia.

Dieta próbna

Czy można zamówić catering na próbę?

Oczywiście. Zalecamy to zwłaszcza osobom, które dotychczas nie korzystały z podobnej usługi. Jednakże, w przypadku próbnej diety, również wymagana jest konsultacja dietetyczna.Masz do nas jakieś pytania?

Chętnie porozmawiamy z Tobą o naszych usługach.
Jeśli nie znalazłeś tu odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami.

668 145 121

Najnowsze Posty

Catering Dietetyczny SPA Orkana